Podsumowanie rundy jesiennej - Rożnovia Rożnowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Rożnovia Rożnowo

Rozmowa z wiceprezesem klubu Rożnovia Rożnowo - Przemysławem Szramą.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Jesteście z niej zadowoleni czy czujecie mały niedosyt bo mogło być trochę lepiej?

Klasycznie jak co roku jesteśmy w stanie powiedzieć ze śmiałością, że stać nas na więcej i nie jesteśmy do końca zadowoleni pod względem wszytskich aspektów naszej gry. Czwarta pozycja w tabeli, 23 punkty i stosunek bramek 31-16 – To są nasze liczby i tak na prawdę tylko liczby. Kązdy wie, że futbol jest nieprzewidywalny i tak też stało się w przypadku naszych meczy, gdzie niejednokrtonie byliśmy przygotowani na jedno, a ku zdziwieniu całego zespołu okazało się drugie. Działało to w dwie strony.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Trudno tutaj dopatrywać się najlepszego meczu aczkolwiek dużo walki i determinacji było widać w meczu z Antaresem który wygraliśmy na wyjeździe 2-1. Najwyżej wygraliśmy z Jadwiżańskim bo 5-0, ale wiadomo, że poziom tego rywala trochę odstaje od czołówki naszej grupy. Bardzo dobrze też zaprezentowaliśmy się w meczu inauguracyjnym z Uchorowem, gdzie na boisku wygraliśmy 3-1. WZPN zweryfikował ten mecz potem jako walkower 3-0 na naszą korzyść. Najsłabsze natomiast mecze, w których zabrakło jak to często bywa centrymetra, ostatniego sprintu, szczęścia albo zdecydowania to nieskuteczny festiwał piłki z Meblorzem Swarzędz i Pelikanem Żydowo. Oba mecze przegraliśmy po 0-3.

Wiosną walczycie o awans do A-klasy? Pozycja nawet trzecia na pewno da awans, więc wiele wam nie brakuje.

Okres zimowy mamy zamiar przeprowacować bardzo intensywnie. Jak zwykle walczymy o najwyższe cele i jeśli uda zrobić się awans to go zrobimy.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Zamierzamy ruszać z tematem już od połowy stycznia, wtedy to nasza szeroka do tej pory kadra może wzmocnić się o dwie, trzy osoby, które miejmy nadzieję dodadzą pozytywną wartość do istniejącego już modelu drużyny jaki budujemy. Na ten moment dajemy sobie chwilę odpoczynku oczywiście nie zapominając o piłce. Zbliża się wigilia klubowa następnie Świeta i Sylwester a póżniej czas się koncentrować. Jak to mówi nasz Prezes "Trzeba wiedzieć kiedy jest czas na pracę, zabawę i treningi"

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com