Podsumowanie rundy jesiennej - Płomień Przyprostynia

Rozmowa z Mateuszem Piechowiakiem - kapitanem Płomienia Przyprostynia

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Patrząc na tabelę chyba możecie odczuwać mały niedosyt.

Początek rundy w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Przez pierwsze siedem spotkań nie mieliśmy na naszym koncie żadnej porażki, lecz od tego momentu coś jakby się zacięło i z meczu na mecz było tylko gorzej. Efekt końcowy czyli szóste miejsce na półmetku rozgrywek powoduje u nas lekki niedosyt.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Najlepszym meczem w naszym wykonaniu bez dwóch zdań było spotkanie rozegrane na własnym stadionie z drużyną Lipno Stęszew. Wygraliśmy gładko 5-1. Najgorsze zawody w tej rundzie bez wątpienia zagraliśmy w Kamieńcu. Przez 88 minut meczu przeważaliśmy nad drużyną gospodarzy i na minutę przed końcem wygrywaliśmy 4-2. W doliczonym czasie gry drużyna z Kamieńca strzeliła nam trzy bramki i z wydawało się pewnych trzech punktów nie wywieźliśmy żadnego.

O co będziecie walczyć wiosną? Biorąc pod uwagę, że do miejsca, które powinno dać awans do ligi międzyokręgowej brakuje niewiele to chyba będzie wasz cel, prawda?

Naszym głównym celem od początku sezonu był awans do ligi międzyokręgowej i ten cel nadal się nie zmienił. Przed nami okres zimowy który musimy solidnie przepracować i na pewno włączymy się do walki o miejsce na podium.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Treningi rozpoczynamy w połowie lutego. Mam też już zaplanowane mecze kontrolne w których zagramy z Dębem Przybyszów, Orkanem Chorzemin, LKS Stare Oborzyska, Gromem Wolsztyn, Zrywem Rzeczyca oraz Wichrem Strzyżewo. Pod koniec lutego rozegramy również coroczny Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Zbąszynia, a 11 marca o g. 14.00 na stadionie w Zbąszyniu rozegramy ćwierćfinał Pucharu Polski z Tarnovią Tarnowo Podgórne.