Podsumowanie rundy jesiennej - Orkan Jarosławiec

Podsumowanie rundy jesiennej - Orkan Jarosławiec

Rozmowa z kapitanem Orkana Jarosławiec - Markiem Błachowiczem.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Chyba zadowoleni nie macie być z czego?

Nie ma co ukrywać, że runda jesienna była słaba w naszym wykonaniu. Borykaliśmy się z problemami kadrowymi już podczas rozpoczęcia przygotowań w okresie letnim. W trakcie sezonu problemy kadrowe były na tyle mocno widoczne, że  ostatnie kolejki dysponowaliśmy tylko 12-13 zawodnikami na meczach. Do tego mocno krzywdzili nas sędziowie którzy w kilku meczach popełniali bardzo wyraźne błędy na naszą niekorzyść.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w rundzie jesiennej?

Do najlepszych spotkań możemy zaliczyć na pewno mecz pierwszej kolejki gdzie wygraliśmy z Wiarą Lecha 2-0. Dobrym meczem było też spotkanie z Kłosem  Zaniemyśl. W tym spotkaniu kontrolowaliśmy przebieg meczu od początku do końca i też wygraliśmy 2-0. Najsłabszy mecz zagraliśmy u siebie z beniaminkiem - Avią Kamionki. Przegraliśmy tamto spotkanie 0-4, a nasza gra była tego dnia naprawdę bardzo słaba.

Z ligi spadnie tylko jeden zespół, ale jesteście na bardzo niebezpiecznym miejscu. Rozumiem, że wiosną będziecie walczyć aby jak najszybciej z tego miejsca uciec?

W rundzie wiosennej nie chcemy się oglądać za siebie aż do ostatniej kolejki. Mamy większy potencjał i aspiracje niż walka o utrzymanie. Chcemy skupić się na każdym kolejnym meczu i przede wszystkim przełożyć to na zdobycz punktową.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Przygotowania do rundy wiosennej zaczniemy w połowie stycznia. Będziemy trenować na hali oraz orliku. Jesteśmy w trakcie załatwiania sparingów, chcemy też pozyskać kilku zawodników których mamy na oku przede wszystkim młodzieżowców bo tu mamy największy wakat.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com