Podsumowanie rundy jesiennej - Lubuszanin Trzcianka

Podsumowanie rundy jesiennej - Lubuszanin Trzcianka

Odpowiedzi na nasze pytania po rundzie jesiennej udzielił trener Lubuszanina Trzcianka - Jarosław Feciuch.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Patrząc na to, że w ubiegłych rozgrywkach byliście o krok od awansu, to cieszyć się chyba nie ma z czego.

Nie była to najlepsza runda w naszym wykonaniu. Po przegranym barażu o 3 ligę, wszyscy długo dochodziliśmy do siebie. Był to dla nas ciężki okres. Uważam, że główną przyczyną naszej gorszej rundy była słaba skuteczność. W dużej większości meczów, to my byliśmy zespołem lepszym, stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, lecz często nie graliśmy skutecznie. Analizując nasze mecze, wiem że przy lepszej skuteczności, drugie miejsce było w naszym zasięgu.

W związku z reformą IV ligi, aby być pewnym utrzymania, trzeba zająć minimum 6 miejsce. Rozumiem, że to będzie cel nadrzędny na rundę wiosenną?

Tak, zgadza się. Teraz myślimy o jak najszybszym utrzymaniu się w nowej zreformowanej 4 lidze. Dzisiaj zajmujemy miejsce szóste, ale już od pierwszej kolejki będziemy chcieli gonić zespoły, które są przed nami i piąć się w górę tabeli. Już myślimy o ewentualnych korektach personalnych w zespole, aby podnieść jakość naszej gry.

Zdecydowanym liderem waszej grupy jest Mieszko Gniezno. Czy wierzycie w to, że mogą przejść ligę bez jakiejkolwiek straty?

Gratuluję im świetnego wyniku, jaki osiągnęli w tej rundzie. Nie wierzę w to, aby wygrali wszystkie 30 meczów. Mają przecież jeszcze do rozegrania mecz z Lubuszaninem Trzcianka!

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Jesteśmy w trakcie dopinania szczegółów. Od 1 grudnia, zawodnicy udadzą się na zasłużony odpoczynek. Następnie, od 27 grudnia do 14 stycznia, będą trenować indywidualnie wg planu, który otrzymają ode mnie. Do treningów z zespołem powrócimy 15 stycznia.

 

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com