Podsumowanie rundy jesiennej - Pogrom Luboń

Podsumowanie rundy jesiennej - Pogrom Luboń

Rozmowa z Rajmundem Sobkowiakiem - trenerem Pogromu Luboń.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Jesteście z niej zadowoleni czy czujecie, że można było wycisnąć z niej trochę więcej?

Orły Plewiska-Pogrom Luboń 1:1...to powinno wystarczyć za komentarz. Dwa punkty więcej i mamy tyle samo punktów co lider. Minimum jednak osiągnięte. Przed sezonem mówiliśmy sobie, że miejsce trzecie po pierwszej rundzie będzie ok pod warunkiem, że strata nie będzie duża. Trzeba jednak pamiętać, że za naszymi plecami są trzy groźne zespoły więc nie jesteśmy w stu procentach zadowoleni.Stać nas na pewno na dużo więcej.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Niestety tych gorszych spotkań było zdecydowanie za dużo. Fatalnie zaprezentowaliśmy się w Dolsku, celność podań była na żenującym poziomie. Festiwal nieskuteczności pokazaliśmy w Plewiskach, ale najgorzej zagraliśmy z Poznań FC. W meczu z Poznaniakami byliśmy bezradni i daliśmy się zdominować. Mamy jednak w związku z tym świetny materiał do analizy żeby to poprawić. Najlepszego meczu nie mogę wybrać. W każdym spotkaniu czegoś brakowało. Albo szwankowała skuteczność albo brakowało zimnej krwi i konsekwencji przez co traciliśmy głupie bramki w końcówkach jak np. w meczach z Odlewem, Okoniem czy Jastrzębiem). Pozostaje mieć nadzieję, że na wiosnę te najlepsze mecze zagramy z drużynami z miejsc 1-6.

Mimo tego, że nie jesteście na samym czele tabeli to awans do A-klasy jest na wyciągnięcie ręki. To będzie wasz cel na wiosnę?

Naszym celem było, jest i będzie miejsce w pierwszej dwójce na koniec rozgrywek. Tu nic się nie zmienia i jesteśmy przekonani, że stać nas na to aby to miejsce mieć.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Tak, plan treningów jest rozpisany. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów przeznaczonych na sparingi, więc jeśli ktoś ma ochotę nas ugościć to chętnie z zaproszenia skorzystamy.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com