×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 590

Podsumowanie rundy jesiennej - Czarni Czerniejewo

Podsumowanie rundy jesiennej - Czarni Czerniejewo

Rozmowa z Mateuszem Kulińskim - prezesem klubu Czarni Czerniejewo.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Patrząc na tabelę, chyba nie macie prawa narzekać. Prowadzenie w tabeli to wynik zdecydowanie bardzo dobry.

Z wyników jesteśmy zadowoleni. Przegraliśmy jedno spotkanie, w którym również mogliśmy uniknąć porażki. Cel jaki sobie postawiliśmy przed rozpoczęciem rozgrywek, czyli pierwsze miejsce w tabeli, został zrealizowany. Jednak pamiętamy o tym, ze to dopiero półmetek. Przed nami jeszcze runda rewanżowa, po której chcemy oczywiście utrzymać pozycje lidera rozgrywek.

Porażka tylko w jednym meczu to świetny wynik, a czy był w tej rundzie jakiś moment przełomowy, który dał wam pozytywnego kopa na dalszą część rozgrywek?

Świetny wynik, ale mógł być lepszy. Tak jak powiedziałem wcześniej, tej porażki również mogliśmy uniknąć. Ale to chyba właśnie porażka u siebie z Pelikanem Niechanowo, byla takim meczem, który jeszcze bardziej nas zmobilizował. Od tego meczu zremisowaliśmy jedno spotkanie, na wyjeździe z Olimpią, a pozostałe osiem z rzędu wygraliśmy, strzelając aż 42 bramki.

Rozumiem, że na wiosnę waszym celem będzie utrzymanie obecnej pozycji i awans? Kto jeszcze oprócz was powinien cieszyć się z awansu, pamiętając o tym, że awans uzyskać powinny spokojnie pierwsze cztery zespoły w tabeli.

Dokładnie taki jest nasz cel. O awans myśle, ze możemy być już spokojni, natomiast tym się nie zadowolimy. Chcemy wygrać rozgrywki w tym sezonie. Kto oprócz nas wywalczy awans? Moim zdaniem pierwsza trójka się nie zmieni, czyli poza nami awans uzyskają Olimpia Poznań oraz druga drużyna Polonii Środa Wlkp. Natomiast o czwarte miejsce do samego końca będzie się toczyła zażarta walka, z której zwycięsko wyjdzie Pelikan Niechanowo i to oni również awansują.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Tak, mamy już praktycznie wszystko zaplanowane. Przygotowania rozpoczynamy 15 stycznia. Zajęcia będę odbywały się w hali oraz na boiskach ze sztuczną nawierzchnia. Rozegramy conajmniej osiem meczów kontrolnych. Oto ich plan:

27.01.2018 - SKP Słupca
03.02.2018 - Warta Śrem
10.02.2018 - Polanin Strzałkowo
17.02.2018 - Kłos Zaniemyśl
23.02.2018 - Polonia Golina
03.03.2018 - Wiara Lecha
10.03.2018 - Lechia Kostrzyn
17.03.2018 - Victoria II Września

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com