Podsumowanie rundy jesiennej - Byki Obrowo

Podsumowanie rundy jesiennej - Byki Obrowo

Rozmowa z grającym trenerem Byków Obrowo - Kamilem Bzdzielem.

Jak oceniacie rundę jesienną w swoim wykonaniu? Jesteście z niej zadowoleni czy czujecie, że można było wycisnąć z niej trochę więcej?

Z racji że jesteśmy w lidze beniaminkiem, to rundę uważamy za bardzo udaną. Nigdy wcześniej w rozgrywkach A-klasy nasza drużyna nie zdobyła aż tak dużo punktów. Wiadomo były wzloty i upadki ale udowodniliśmy wszystkim, że nie jesteśmy chłopcami do bicia a wręcz odwrotnie, nasza drużyna ma szansę na drugi awans z rzędu, pierwszy raz w historii do klasy okręgowej. Czujemy mały niedosyt po meczu z Tarnovią gdzie prowadziliśmy już 3:1 i tylko zremisowaliśmy 4:4. Oczywiście punkt na takim terenie szanujemy, ale bardziej cieszył by nas komplet, który był na wyciągnięcie ręki. Dodam jeszcze że podwójnie cieszy fakt wygrania wszystkich meczów derbowych na terenie Gminy Obrzycko.

Jaki mecz uznajecie za swój najlepszy, a który za najgorszy w minionej rundzie?

Za nasz najlepszy mecz uznajemy spotkanie wyjazdowe z Nałęczem Ostroróg. Podnieść się z 0:3 na 3:3 i z 3:5 na 6:5 to trzeba mieć jaja! Pokazaliśmy charakter i wolę walki do samego końca, a bramki gospodarzy działały na nas jak płachta na Byka. Osobiście chciałbym podziękować kibicom gospodarzy, bo ich wyzwiska kierowane w naszą stronę bardzo nas zmotywowały aby wygrać to spotkanie i ich uciszyć. Za najsłabszy mecz musimy uznać spotkanie z Patrią Buk. Mimo wielu próśb o przełożenie spotkania, gospodarze za wszelką cene nie chcieli się zgodzić, stąd też do Buku pojechaliśmy bez sześciu zawodników pierwszego składu. Przegraliśmy 0:3 i wyglądało, to bardzo słabo. Ja jak i moi podopieczni nie możemy się doczekać rewanżu.

Mimo tego, że nie jesteście na samym czele tabeli to awans do Klasy Okręgowej jest na wyciągnięcie ręki. To będzie wasz cel na wiosnę?

Celem od początku sezonu jaki sobie postawiliśmy byla górna połowa tabeli i w 100% po pierwszej rundzie to zrealizowaliśmy. Cel na drugą rundę pozostaje taki sam a jeśli uda się wywalczyć awans będziemy bardzo zadowoleni i chętnie spróbujemy swoich sił na boiskach klasy okręgowej.

Macie już gotowy cykl przygotowań do rundy wiosennej?

Cykl nie jest jeszcze w pełni gotowy, ale co do sparingów, to na pewno zagramy z Czarnymi Wróblewo, Błękitnymi Wronki, Tarnovią III, Orłem Słopanowo. Z pewnością do tych ekip jeszcze ktoś dołączy bo mamy jeszcze wolne terminy.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com