Podsumowanie sezonu - Orzeł Granowo

Podsumowanie sezonu - Orzeł Granowo

Kierownik zespołu TS Orzeł Granowo Jacek „Jaca” Teresiński odpowiedział pytania dotyczące starego jak i nowego sezonu w wykonaniu drużyny.

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Chyba nie możecie być z niego zadowoleni bo do awansu zabrakło wam niewiele?

Wręcz przeciwnie. My jesteśmy zadowoleni i to bardzo. Wyniki w tym sezonie mówią same za siebie Runda wiosenna to jeden remis i reszta sama zwycięstwa. Mimo braku awansu cieszymy się z tego jak graliśmy i wiemy, ze zaprocentuje to w przyszłości.

W związku z reformą rozgrywek otwiera się szansa na awans nawet z 4-5 miejsca Klasy Okręgowej, więc zakładam że taki właśnie będzie cel w nowym sezonie?

Naszym celem zawsze jest zwycięstwo i wymarzony awans do Klasy Okręgowej. Z takim zespołem jak mamy teraz to nasz awans jest, nie boje się tego powiedzieć, prawie pewien. Mamy młody, ale już doświadczony zespół, który jest nastawiony tylko na zwycięstwa!

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Wróciliśmy do treningów 18 lipca i zagraliśmy już pierwszy sparing z juniorami ŁKS-u Łódz (przegrany 1-2), którzy obecnie przebywają na zgrupowaniu w Grodzisku Wlkp. Oprócz tego w planach mamy jeszcze 6 gier kontrolnych z zespołami B i A klasy oraz Okręgówki. Naszym wzmocnieniem są juniorzy i jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to dołączy do nas były gracz LZS-u Wronczyn Paweł Rozumek.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com