Podsumowanie sezonu - Orkan Konarzewo

Podsumowanie sezonu - Orkan Konarzewo

Orkan Konarzewo po dobrej passie meczów na własnym boisku w rundzie wiosennej dość spokojnie utrzymał sie w Klasie Okręgowej. Naszym rozmówcą jest Artur Karaszewski - obrońca Orkanu.

 

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Patrząc na tabelę powinniście być z niego raczej zadowoleni, gdyż utrzymać udało się dość spokojnie bez nerwowej końcówki.

Udało nam się zrealizować cel na ten sezon, jakim było utrzymanie, więc jesteśmy zadowoleni. Zabrzmieć to może trochę mało ambitnie, lecz mieliśmy swoje problemy. Kontuzje, które dotknęły nasz zespół znacznie utrudniały nam osiąganie dobrych wyników. Pokazaliśmy jednak charakter w najważniejszych meczach sezonu, sprawiliśmy też kilka niespodzianek. Każde spotkanie z faworyzowanym rywalem to dla nas wielka frajda, ale także duża motywacja, aby osiągnąć dobry rezultat. Szczególne słowa uznania należą się naszym młodym zawodnikom. Musieli zastąpić nieobecnych zawodników i przyznać trzeba, że wywiązali się z tego zadania bardzo dobrze.

Jaki będzie Wasz cel na nowy sezon? Poza awansem do IV ligi w związku z reformą rozgrywek otwiera się szansa na awans nawet z 4-5 miejsca do nowo powstałego poziomu rozgrywkowego jakim będzie Liga Okręgowa.

Nowy sezon zaczniemy tym razem w zachodniej grupie klasy okręgowej. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nie drżeć do końca rozgrywek o utrzymanie. Jeśli uda się zapewnić ligowy byt wcześniej, niż w minionych rozgrywkach, to może uda się zająć wysokie miejsce w tabeli.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Przygotowania zaczęliśmy 13 lipca. Mamy już zaplanowaną serię sparingów. Nasza kadra pewnie trochę się zmieni, w porównaniu do zeszłego sezonu. Ciężko w tym momencie określić czy będzie silniejsza, czy też nie. Na pewno nie zmieni się atmosfera w zespole. Kto grał w Konarzewie ten wie, że w tej kwestii nic nie trzeba zmieniać.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppxgazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com