Podsumowanie sezonu - Pogrom Luboń

Podsumowanie sezonu - Pogrom Luboń

Pogrom Luboń nieoczkiwanie dla większości włączył się do gry o awans do A-klasy. Niewiele do tego celu zabrakło. Sezon w rozmowe z nami podsumowuje prezes Szymon Owsianny.

 

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Rouzmiem, że raczej jesteście z niego niezbyt zadowoleni w związku z brakiem awansu?

Przed sezonem nikt nie spodziewał się że będziemy wstanie zająć miejsce w środku tabeli o awansie nie wspominając. Udało się nam wszystkich pozytywnie zaskoczyć, przez większość sezonu zajmowaliśmy drugie miejsce w tabeli, które dawało nam awans, niestety w ostatniej kolejce przegraliśmy i zostaliśmy wyprzedzeni. Oczywiście trener, zawodnicy, zarząd czują pewien niedosyt, mam jednak nadzieje że praca którą wszyscy wykonaliśmy nie pójdzie na marne i zaprocentuje w przyszłym sezonie. Ostatni mecz nie może jednak rzutować na ocenę całego sezonu, który był bardzo dobry. Na własnym boisku potrafiliśmy wręcz gromić rywali 11:2 (Orzeł Rostarzewo) czy 9:1 (Orlik Sepno).

Gdy zaczynaliśmy trzy lata temu swoją przygodę w B klasie i zbieraliśmy srogie lanie słyszałem w wielu miejscach prześmiewcze "nazwa zobowiązuje". Teraz znów można to powiedzieć, ale w zupełnie innym znaczeniu i to jest myślę jedno z największych zwycięstw Pogromu w tym sezonie. Najważniejsze jednak jest to, że w przeciągu zaledwie trzech lat w Luboniu powstał prawdziwy zespół z którego wszyscy mogą zaczynać być dumni. Ogromna pasja trenera Rajmunda Sobkowiaka, chemia z zawodnikami, dobra atmosfera w zespole i zaangażowanie wszystkich złożyło się na powstanie nowego efektownie grającego Pogromu Luboń

Jaki będzie cel na nowy sezon? Awans do A-klasy, czy raczej spokojne podejście do tematu i oczekiwanie co przyniosą rozgrywki?

Cel musi pozostać ten sam. Liczymy, że w przyszłym sezonie wykonamy kolejny krok do przodu i znów powalczymy o awans, tym razem skutecznie.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Do treningów wracamy w połowie lipca. Jeśli chodzi o wzmocnienia klubu to przede wszystkim priorytetem jest to by zawodnicy którzy są w zespole nadal w nim pozostali. Powstał fajny zespół z szeroka kadrą i fajnie jakby tak pozostało, oczywiście nie wykluczamy pojedynczych wzmocnień

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 foofdie

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com