Podsumowanie sezonu - Okoń Sapowice

Podsumowanie sezonu - Okoń Sapowice

Okoń Sapowice przez ostatnie sezony zawsze krzątał się na samym dnie ligowych tabel. Ten sezon miał być lepszy i zdecydowanie był. Okoń stał się solidnym średniakiem w swojej grupie B-klasy. O postępach w klubie odpowiada nam Tomasz Jędrzejczak zawodnik.

 

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Jesteście z niego zadowoleni czy czujecie pewien niedosyt?

Przed sezonem chyba nikt nie stawiał na to że uda nam się zająć inna lokatę niż ostatnie miejsce. Pewnie i my sami ten wynik i ilość punktów bralibyśmy w ciemno, natomiast patrząc na przebieg poszczególnych spotkań i całego sezonu mogło być zdecydowanie lepiej. Grupę mieliśmy bardzo silną także tymbardziej jesteśmy zadowoleni. Sezon i tak był przełomowy dla naszej drużyny bo poraz pierwszy od kilku lat udało się zdobyć tyle punktów, nie być na ostatnim miejscu w swojej grupie oraz stworzyć fajną ekipę na boisku jak i poza nim.

Jaki będzie cel na nowy sezon? Awans do A-klasy, czy raczej spokojne podejście do tematu i oczekiwanie co przyniosą rozgrywki?

Jeśli chodzi o nowy sezon to podchodzimy do niego bardzo spokojnie. Na pewno nie chcemy wypaść gorzej niż ostatnio a jeśli uda się przebić ten wynik to będzie bardzo dobrze. A co będzie czas pokaże.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Z treningami ruszamy w ostatni tydzień lipca, zarówno rozkład treningow jak i sparingów jest już zaplanowany. Gorzej jest z naszą kadrą, na pewno stracimy jednego podstawowego zawodnika, a gra niektórych osób również stoi pod znakiem zapytania. Korzystając z okazji chciałbym więc zaprosić i zachęcić wszystkie osoby, które mają jakieś podstawowe umiejętności piłkarskie do gry w naszej drużynie, kontakt przez naszą stronę na Facebooku.

No i serdeczne podziękowania dla firm: DAREW, MiniMax, Piekarnia Bukowska Wojciech Szczęsny za wsparcie finansowe dzięki, któremu każdy zawodnik został wyposażony w kompletny spersonalizowany dres, strój i torbę meczowa. Dziękujemy!

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com