×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 593

Podsumowanie sezonu - LKS Baborówko

Podsumowanie sezonu - LKS Baborówko

LKS Baborówko po słabszej jesieni, wiosną grał już zdecydowanie lepiej i o mały włos nie skończył sezonu na podium. W klubie ambicje jednak mają większe. O tym opowiada nam Rafał Szewczyk - środkowy pomocnik drużyny.

 

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Jesteście z niego zadowoleni czy czujecie pewien niedosyt?

Z sezonu nie jesteśmy zadowoleni ponieważ przed sezonem postanowiliśmy sobie że będziemy walczyć o awans do A-klasy. Niestety potraciliśmy głupie punkty i to nam się nie udało, a poza tym mieliśmy w grupie dwie drużyny, które odstawały od reszty stawki.

Jaki będzie cel na nowy sezon? Awans do A-klasy, czy raczej spokojne podejście do tematu i oczekiwanie co przyniosą rozgrywki?

Jako cel na nowy sezon postanowiliśmy sobie znów awans. Mamy teraz nowego trenera których kocha wyzwania i się ich nie boi, więc mamy nadzieję, że uda się osiągnąć ten cel. Zobaczymy jednak co przyniesie sezon bo jest parę zmian w zespole i to wszystko musi jeszcze zatrybić.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Do treningów wracamy jakoś pod koniec lipca. Wszystko jest jeszcze na bieżąco ustalane. Do drużyny najprawdopodobniej wróci kilku zawodników z wypożyczenia, którzy już wyrazili chęć zostania w zespole. Skupiamy się głównie na nich, ale zasili nas napewno też kilku juniorów z naszej młodej drużyny. Oczywiście jeśli ktoś jest zainteresowany grą w naszej drużynie i pomocą w walce o awans to serdecznie zapraszamy go na nasze treningi.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com