Podsumowanie sezonu - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

Podsumowanie sezonu - Tarnovia II Tarnowo Podgórne

Tarnovia II razem z Bykami Obrowo nadawała ton rozgrywkom w II grupie poznańskiej B-klasy i ze spokojem awansowała do A-klasy. Po tym udanym sezonie krótko rozmawiamy z Angeliką Okupniak - kierownikiem zespołu.

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Wykonaliście swój plan w 100%, wiec zakładam, że jesteście z niego bardzo zadowoleni?

Owszem, jesteśmy bardzo zadowoleni, cel został osiągnięty. Mamy awans do A-klasy i bardzo się z niego cieszymy, optymistycznie patrzymy na kolejny sezon.

Jaki będzie Wasz cel na nowy sezon? Spokojne utrzymanie w A-klasie czy jednak szturm na wysokie pozycje, co w związku z reformą rozgrywek może dać wymierne korzyści na jeszcze następny sezon?

Ambicje drużyny są bardzo duże, dlatego z całą pewnością będziemy mierzyć wysoko, a walka o utrzymanie nas nie zadowoli. Myślę, że jesteśmy w stanie jeszcze bardzo dużo zdziałać i pokazać, że nie bez powodu zdobyliśmy awans. Będziemy walczyć o dobre prezentowanie się w każdym meczu i usiłować pokazać swój styl gry.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Aktualnie zaczynamy tygodniową przerwę, także czasu na regenerację niewiele. Jeśli chodzi o wzmocnienia, to przy kadrze 30 osobowej, którą posiadamy od początku istnienia drużyny, zmiany mogą być niewielkie w liczbie, dwóch czy jednego dobrego doświadczonego piłkarza.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com