Podsumowanie sezonu - Nałęcz Ostroróg

Podsumowanie sezonu - Nałęcz Ostroróg

Świetna gra u siebie i kiepska na wyjazdach. Tak w skrócie wyglądał sezon dla zespołu Nałęcz Ostroróg. W efekcie dało to 5 miejsce w tabeli. Jak na te minione rozgrywki zapatrują się w klubie, rozmawiamy z Mateuszem Rodą - zawodnikiem zespołu.

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Chyba jesteście z niego zadowoleni, bo miejsce w górnej połówce tabli to całkiem dobry wynik?

Z zakończonego sezonu jesteśmy średnio zadowoleni, ponieważ mieliśmy dobrą, solidną wiosnę, ale za to na jesień nie imponowaliśmy formą. Przez cały sezon przegraliśmy tylko jeden mecz na własnym boisku, gorzej z wyjazdami. Musimy to zdecydowanie poprawić.

W związku z reformą rozgrywek otwiera się szansa na awans nawet z 4-5 miejsca Klasy Okręgowej. Czy to będzie właśnie będzie cel w nowym sezonie, czy jednak najważniejsze będzie utrzymać się w A-klasie?

W nadchodzącym sezonie nasz cel to tylko i wyłącznie Klasa Okręgowa. Mamy mocny, młody i ambitny zespół. Jak nie teraz to chyba nigdy.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Do treningów wracam około 20 lipca, a już 22 lipca weźmiemy udział w turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup, który odbędzie się w Lubinie.  Jeśli chodzi o kadrę to nie planujemy większych transferów, może jakieś pojedyncze. Osłabiać się również nie zamierzamy, więc naszym atutem ma być monolit i zgranie.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com