Podsumowanie sezonu - Płomień Przyprostynia

Podsumowanie sezonu - Płomień Przyprostynia

Płomień Przyprostynia cały sezon był w czołówce zachodniej grupy poznańskiej okręgówki, jednak od awansu był cały czas daleko. Czy ten sezon był pozytywny czy nie do końca? O tym opowiada nam Przemysław Borkowski.

 

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Jesteście zadowoleni z wysokiego miejsca czy raczej czujecie niedosyt?

Liczyliśmy, że znajdziemy się w pierwszej piątce w Klasie Okręgowej i tak też się stało. Jednak zdecydowanie za duża strata punktowa jest pomiędzy nami, a drużynami z pierwszej trójki. Niestety w rundzie wiosennej zdobyliśmy, tylko 17 punktów. Więc jest pewny niedosyt, bo zdecydowanie stać nas na więcej.

Jaki będzie Wasz cel na nowy sezon? Poza awansem do IV ligi w związku z reformą rozgrywek otwiera się szansa na awans nawet z 4-5 miejsca do nowo powstałego poziomu rozgrywkowego jakim będzie Liga Okręgowa.

Nie zanosi się na duże zmiany kadrowe, więc liczymy, że ponownie znajdziemy się w pierwszej piątce. Co do samej Ligi Okręgowej to musimy zagrać dwie dobre rundy w sezonie, żeby myśleć o tym by uzyskać awans.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Do treningów wracamy w połowie lipca. Najważniejsze będzie by każdy z zawodników dobrze przepracował ten pięcio tygodniowy okres przygotowawczy, gdyż wiadomo jak to w okresie letnim jest, gdy sporo zawodników jest na urlopach.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com