×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 590

Podsumowanie sezonu - Clescevia Kleszczewo

Podsumowanie sezonu - Clescevia Kleszczewo

Clescevia Kleszczewo miała być raczej solidnym śreniakiem w I grupie poznańskiej A-klasy. Sezon jednak pokazał inaczej i do końca Clescevia zacieckle broniła się przed spadkiem. Rozmawiamy o tym zkapitanem zespołu - Robertem Jadowskim.


Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Chyba nie jesteście z niego zadowoleni, mimo iż udało się utrzymać?

Naszego sezonu nie można zaliczyć do udanych. Borykaliśmy się z naprawdę wieloma problemami, zaczynając od braków kadrowych spowodowanych kontuzjami, kończąc na niskiej frekwencji na treningach. Koniec końców udało się utrzymać w A-klasie i tylko z tego faktu możemy być zadowoleni.

W związku z reformą rozgrywek otwiera się szansa na awans nawet z 4-5 miejsca do Klasy Okręgowej. Czy to będzie właśnie będzie cel w nowym sezonie, czy jednak najważniejsze będzie utrzymać się w A-klasie?

Zawsze mamy w klubie wysokie cele i zrobimy możliwie jak najwięcej, by zająć jak najlepsze miejsce w tabeli. Czy da to awans do Klasy Okręgowej? Zobaczymy, sezon nas zweryfikuje.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Powrót do treningów najprawdopodobniej nastąpi w lipcu. Najprawdopodobniej, ponieważ opuszcza nas zasłużony trener - Zenek Piechocki, który potrafił wskrzesić coś z tej naszej grupki piłkarzyków. Trenerowi, stąd chciałbym podziękować raz jeszcze za całe 10 lat. Jeśli chodzi o wzmocnienia, to narazie coś słychać tylko jakieś pogłoski i tyle.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

 

 

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com