×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 593

Podsumowanie sezonu - Byki Obrowo

Podsumowanie sezonu - Byki Obrowo

Byki Obrowo szybko ogarnęły sie po spadku do B-klasy i po jednosezonowej banicji wracają do A-klasy, po naprawdę bardzo dobrym sezonie. Rozgrywki podsumowujemy z grającym trenerem - Kamilem Bzdzielem.

Proszę w kilku zdaniach podsumować sezon w Waszym wykonaniu. Wykonaliście swój plan w 100%, wiec zakładam, że jesteście z niego bardzo zadowoleni?

Jeżeli chodzi o sam sezon, to jesteśmy bardzo zadowoleni, osiągneliśmy swój cel i to z pozycji lidera, choć przed sezonem nie brano nas pod uwagę do wygrania ligi. Uważam, że my jak i Tarnovia byliśmy zbyt mocni dla reszty stawki i było to już widać po pierwszej rundzie. Dodam jeszczę, że obawiałem się troszkę drugiej rundy, ponieważ miałem plage kontuzji w zespole, ale bardzo dobrze spisywali się zawodnicy rezerwowi  i pokazali mi, że też zasługują na pierwszy skład.

Jaki będzie Wasz cel na nowy sezon? Spokojne utrzymanie w A-klasie czy jednak szturm na wysokie pozycje, co w związku z reformą rozgrywek może dać wymierne korzyści na jeszcze następny sezon?

Nie lubie grać o ,,nic" bo walka o utrzymanie to chyba mało ambitny plan. Byliśmy już w A klasie i wiemy jaki panuje tam poziom, nie będziemy typowym beniaminkiem i znakiem zapytania dla innych drużyn, ponieważ każda drużyna nas zna i wie,  na co nas stać. Moim zdaniem Obrowo nigdy wcześniej nie miało tak mocnej drużyny jak na tą chwile. Wszyscy wspólnie założyliśmy sobie, że zrobimy wszystko aby powalczyć o kl.okręgową i zrobimy co w naszej mocy aby nam sie udało. Wrazie niepowodzenia nie będzie tragedii.

Kiedy wracacie do treningów? Macie już plan jak wzmocnić zespół przed sezonem?

Jeżeli chodzi o wzmocnienia, to nie planujemy dużych zakupów. Musimy wzmocnić się młodzieżowcami, bo tutaj mamy ich tylko dwóch. Jeżeli chodzi o inne transfery, to powiem szczerze, że nie skupiałem się na poszukiwaniu zawodników, ponieważ uważam, że mamy dużą i mocną kadre na kolejny sezon, oczywiście jeżeli ktoś wyraził chęci gry w naszym zespole, to z pewnością zaprosimy na trening czy sparing. Do tremingów wracamy najprawdopodobnie 12 lipca. Mam.jeszcze kilka wolnych terminów na sparing, dlatego jeśli jakas drużyna chciała by z nami zagrać, to proszę o kontakt. 880-168-947.

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

 

baner orlico

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

gk

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

21369548 355921334837862 1647406147787434642 n

 

 ranking polskich bukmacherów

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com