Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /home/klient.dhosting.pl/mirimon/peryferiafutbolu.pl/public_html/templates/flatnews/html/com_k2/item.php on line 8

SMS II Łódź - Polonia Poznań

SMS II Łódź - Polonia Poznań

I liga kobiet

Grupa: Północna

Data: niedziela, 13 maj 2018 11:30

Lokalizacja: Łódź

Jednym z ostatnich kroków w drodze do Ekstraligi kobiet był dla Polonii mecz z SMS II Łódź.

Polonia podołała zadaniu i wygrała 2:0 po dwóch bramkach Alicji Buszy. Do awansu brakuje Polonii już tylko jednego punktu, a mają na to dwa mecze. Spotkanie w Łodzi podsumowała dla nas Aleksandra Jankowska.

"Mecz odbył się w ciężkich warunkach ponieważ gra toczyła się w pełnym słońcu. Jeśli chodzi o przebieg gry to zdecydowanie spotkanie toczyło się pod dyktando przyjezdnych, które od pierwszych minut meczu stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Niestety na bramki trzeba było trochę czekać, bo aż do drugiej połowy kiedy to rzut wolny na gola zamieniła niezawodna ostatnio Alicja Busza umieszczając piłkę w bramce przy lewym słupku golkiperki Łodzi. Niedługo później piękna szarża w polu karnym popisała się Marysia, a obronie SMS-u nie pozostało nic innego jak tylko nie przepisowo powstrzymać zawodniczkę gości. Ta interwencja kończy się rzutem karnym dla Polonii, który niestety nie udaje się zamienić na gola. Co się odwlecze to nie uciecze i chwile później mamy kolejnego karnego po faulu w polu karnym bramkarki SMS-u na napastniczce Oli Jankowskiej. Do jedenastki podchodzi Alicja Busza, która zazwyczaj nie myli się w takich sytuacjach i wpisuje się na listę strzelców po raz drugi. Nie oddałyśmy już prowadzenia i gry do końca i zapisujemy sobie kolejne ważne trzy punkty."

SMS II Łódź – TS Polonia Poznań 0:2 (0:2)

Alicja Busza 55, 76

Polonia: Siejka -  Zalaszewska (Liczbińska), Czudzińska, Nowak, Filipiak – Nowak (Lewicka), Cywińska, Jacewicz (Machowiecka), Sawicka (Skowrońska), Busza (Cieślak) – Jankowska (Tyl)

O autorze

Łukasz Duszczak Łukasz Duszczak

Redaktor Naczelny tego przedsięwzięcia. Z zawodu Groundhopper i kibic LP.

Skomentuj

Instagram

 

PF.jpg

budzik

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com