Ilość widzów: ok. 50

Data: sobota, 05 maj 2018 16:00

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

GSS Grodzisk Wielkopolski w sobotnie popołudnie podejmował Stilon Gorzów Wielkopolski.

Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowskiem. Oba zespoły miały kilka okazji na zdobycie bramki. Wynik spotkania otworzyła Krzyżańska po ciekawym starciu z bramkarką Gorzowa. Ciekawiej zrobiło się po przerwie. Oba zespoły “poszły do przodu” i gra stała się dość ciekawa. Jednak z upływem czasu, zdecydowanie lepiej radziły sobie gospodynie. Karolina Wlekła podwyższyła wynik na 2:0. Wcześniej miała dogodną sytuację na podwyższenie będąc sam na sam z Okulewicz. Po tym golu mecz stał się jeszcze ciekawszy. Gorzowianki nie miały nic do stracenia, a gospodynie szukały kolejnej bramki. Okazji było sporo, ale przy dwóch kibice widzieli piłkę w siatce. Poprzeczka, słupek…bramkarka Gorzowa. Te czynniki stawały futbolówce na drodze do bramki. Wynik spotkania ustaliła z rzutu karnego Patrycja Sutkowska. Tuż przed końcem meczu czerwoną kartkę ujrzała zawodniczka przyjezdnych Malwina Mazur za dyskusję z sędzią.

Cenne trzy punkty i piłkarki z Grodziska w dalszym ciągu liczą się w grze o I ligę. Następne trzy kolejki przyniosą derby Wielkopolski. Za tydzień Polonia Środa podejmie Kotwicę Kórnik, następnie GSS Grodzisk podejmie Polonię i na koniec derbowego maratonu do Grodziska przyjedzie Kotwicę Kórnik. Te spotkania mogą w dużej mierze zadecydować o awansie do pierwszej ligi. Warto wybrać się na te spotkania.

GSS Grodzisk Wielkopolski - TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 (1:0)

Krzyżańska, Wlekła, Sutkowska - karny

GSS: Mądra, Zajączkowska, Krzyżańska, Sutkowska, Kurek, Cicha, Wlekła, Mocydlarz, Walkowiak, Szulc, Drozdowska. Na zmiany wchodziły : Zimny, Szymańska, Fórmaniak, Siejek.
Trener  Rafał Jakubiak

Gorzów: Okulewicz, Brzozowska, Karaczyn, Górka, Janiszewska, Roksana Graf, Żelazek, Kłosińska, Mazur, Żyglewicz. Na zmiany wchodziły: Oliwia Graf, Poznańska.