Grupa: Północna

Data: sobota, 28 kwiecień 2018 15:30

Lokalizacja: Raszyn

Do Raszyna Polonia Poznań jechała po trzy punkty.

I nie zawiodła po udało się wygrać 3:0 po bramkach Sikory, Buszy i Machowieckiej. O opinię po tym meczu poprosiliśmy dwie zawodniczki.

Alicja Busza:

Miałyśmy kontrolę nad meczem od początku i mnóstwo sytuacji pod bramką. W pierwszej połowie udało się wykorzystać tylko dwie. W drugiej połowie dołożyłyśmy trzecią bramkę i trzy  punkty wracają do Poznania. Cieszymy się ogromnie i czekamy już na kolejne spotkanie w drodze po awans do Ekstraligi.

Alicja Zając:

Bez dwóch zdań chciałyśmy wygrać, nie było innej możliwości. Wyszłyśmy w pełni zmotywowane, pierwsza połowa zdecydowanie pod naszą kontrolą czego wynikiem były dwie strzelone bramki, a mogłoby ich być znacznie więcej. Nie chciałyśmy by powtórzyła się sytuacja z Gdańska, że chwile dekoncentracji i rozluźnienia spowodowały utratę aż trzech bramek. Początek jednak znów odrobinę przespany, ale nie trwało długo. Uspokoiłyśmy grę i szukałyśmy dalej bramek. Udało sie podwyższyć na 3:0 i wiedziałyśmy, że ten mecz jest już zwycięski. Cieszymy się, że dokładamy trzy punkty do tabeli i skupiamy się już na meczu z Tomaszowem Mazowieckim.  Gramy u siebie 3 maja o 12:00. Zapraszamy wszystkich!

KS Raszyn -  Polonia Poznań 0:3 (0:2)

Bramki: Ada Sikora, Alicja Busza, Anna Machowiecka

Polonia : Siejka - Filipiak, Nowak, Czudzińska - Nowak (Liczbińska), Cywińska, Jacewicz (Sawicka), Skowrońska (Machowiecka), Sikora - Busza, Zając