Grupa: Wielkopolska

Ilość widzów: ok. 50

Data: niedziela, 08 kwiecień 2018 15:00

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Piłkarską wiosnę zawodniczki GSS Grodzisk Wielkopolski rozpoczęły od meczu u siebie z Gwiazdą Toruń.

Gospodynie były faworytkami tego meczu i potwierdziły to w pierwszej połowie zdobywając dwie bramki. Zdobyły je Joanna Walkowiak i Karolina Wlekła. Przewaga GSS-u była na tyle duża, że spokojnie do przerwy mogły zdobyć jeszcze dwie bramki więcej. Druga połowa była bardziej wyrównanym widowiskiem, ale gdy Walkowiak zdobyła gola na 3:0 wydawało się, że mecz jest zamknięty. Jak sie okazało, uważać trzeba cały czas bo zawodniczki z Torunia zdobyły dwie bramki i w 82 minucie zrobiło się już tylko 3:2. Końcówka była więc nerwowa, ale ostatecznie Patrycja Sutkowska w 90 minucie zdobyła czwartą bramkę dla gospodyń i wynik 4:2 utrzymał się do ostatniego gwizdka.

W następnej kolejce GSS pojedzie na debrowy mecz z Lipnem Stęszew, który walczy o utrzymanie.

GSS Grodzisk Wlkp. - Gwiazda Toruń 4:2 (2:0)

Joanna Walkowiak 3, 70, Karolina Wlekła 21, Patrycja Sutkowska 90 - Aleksandra Pąk 77, Daria Gul 82

GSS - Mądra, Walkowiak, Wlekła, Mocydlarz, Drozdowska, Szulc, Zajączkowska, Sutkowska, Cicha, Krzyżańska, Fórmaniak. Na zmiany wchodziły - Zimny, Szymańska.

Gwiazda - Banaszkiewicz, Urbańska, Witkowska, Gul, Pąk, Frelik, Milecka, Przybysz, Gabryszewska, Olkiewicz, Muszyńska. Na zmiany wchodziły - Ryńska, Grodzicka, Kwiatkowska.