Jacek Brandt

Jacek Brandt

Przez pięć lat Meblorz Swarzędz próbował awansować do A-klasy. Za każdym razem brakowało bardzo niewiele, w jednym sezonie był to zaledwie 1 punkt.

poniedziałek, 11 marzec 2019 20:41

Unia Swarzędz - LKS Gołuchów

Rundę wiosenną Unia Swarzędz rozpoczęła od porażki z liderem - Lubuszaninem Trzcianka. Pesymiści, widzący wszystko w czarnych barwach, mogli myśleć, że już po inauguracyjnym meczu Unici stracili szansę na walkę o awans. W końcu do pierwszego miejsca tracili 11 punktów. Okazja do utarcia nosa złośliwym i udowodnienia, że w tej rundzie jeszcze wszystko jest możliwe nadarzyła się w minioną sobotę. Do Swarzędza przyjechał LKS Gołuchów - zajmujący 9 pozycję, który wiosnę rozpoczął od zwycięstwa w Pniewach.

Podczas przerwy zimowej nie mieliśmy może arktycznych mrozów, mimo to fakt, że temperatura powoli zaczyna przypominać wiosenną przywołuje uśmiech.  Radość jest tym większa, kiedy zdamy sobie sprawę, że za chwilę do potyczek ligowych wracają nasze ulubione drużyny.  Czas więc zajrzeć co działo się w naszym peryferyjnym świecie. Transfery, wzmocnienia, powroty po kontuzjach, zmiany na ławkach trenerskich, to jest to czym byliśmy obdarowywani przez ostatnie miesiące.

niedziela, 28 październik 2018 16:24

Meblorz Swarzędz - Antares Zalasewo

Derby gminy Swarzędz, w których mierzą się Meblorz z Antaresem Zalasewo, są od kilku lat jednym z popularniejszych wydarzeń piłkarskich w okolicy.

 

niedziela, 21 październik 2018 13:43

Pelikan Niechanowo - Meblorz Swarzędz

Ciężko byłoby znaleźć w miniony weekend bardziej interesujące spotkanie niż sobotni mecz w Niechanowie. Naprzeciw siebie stanęły drużyny, które przez 9 kolejek przebrnęły bez straty punktu.

piątek, 28 wrzesień 2018 06:28

Meblorz Swarzędz - Drużyna Wiary Lecha

Spotkanie pomiędzy Meblorzem Swarzędz, a Drużyną Wiary Lecha rozpoczęło się tak naprawdę w momencie wylosowania pary w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

niedziela, 23 wrzesień 2018 20:39

Zawisza Dolsk - Meblorz Swarzędz

Po pięciu kolejkach ligowych na czoło tabeli pierwszej grupy poznańskiej A-klasy wysunęły się trzy drużyny: Piast Łubowo, Pelikan Niechanowo i Meblorz Swarzędz. Ci ostatni odwiedzili w sobotę Dolsk, żeby zmierzyć się z lokalnym Zawiszą.

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 23:46

Lechia Kostrzyn - Korona Stróżewo

Do Kostrzyna wybierałem się już w zeszłym sezonie, ale za każdym razem coś krzyżowało moje plany. W sobotę udało mi się w końcu dotrzeć na stadion, żeby zobaczyć jak Lechia radzi sobie w lidze międzyokręgowej. Tym razem mieli zmierzyć się z Koroną Stróżewo, drużyną dla mnie kompletnie anonimową.

czwartek, 06 wrzesień 2018 06:36

Meblorz Swarzędz - Orkan Manieczki

Mało było w B-klasie takich pojedynków jak te pomiędzy swarzędzkim Meblorzem, a Orkanem Manieczki. I nie chodzi tym razem o boiskowe potyczki, a o te na trybunach.

wtorek, 28 sierpień 2018 21:44

Kłos II Zaniemyśl - Meblorz Swarzędz

W drugiej kolejce pierwszej grupy poznańskiej A-klasy doszło do spotkania drugiej drużyny Kłosa Zaniemyśl z Meblorzem Swarzędz.

środa, 22 sierpień 2018 12:03

Piast Kobylnica - Lider Swarzędz

Derby gminy Swarzędz ograniczone były w ostatnich latach do B-klasowych pojedynków pomiędzy Meblorzem, a Antaresem. Od tego sezonu kibice mają okazję do śledzenia kolejnego pojedynku dwóch drużyn ze Swarzędza. W lidze okręgowej miecze krzyżują Piast Kobylnica i Lider Swarzędz.

środa, 22 sierpień 2018 11:53

Meblorz Swarzędz - KS Łopuchowo

Koniec sierpnia to najlepszy okres dla fana piłki nożnej. Po przerwie wracają najlepsze ligi, od nowa można przeżywać sukcesy i porażki swoich ulubionych klubów. 18 sierpnia ruszył sezon A- klasy, albo jak to mówią w Swarzędzu, Serie A.

poniedziałek, 07 maj 2018 12:30

Wełnianka Kiszkowo - Meblorz Swarzędz

Na zakończenie piłkarskiej majówki Meblorz Swarzędz wybrał się do Kiszkowa na spotkanie z tamtejszą Wełnianką.

piątek, 04 maj 2018 21:57

Meblorz Swarzędz - LKS Lipa

Zmierzający pewnym krokiem do A-klasy Meblorz Swarzędz podejmował 1 maja na własnym boisku zespół LKS Lipa.

Prev1234Next
Strona 1 z 4

 

miedzychod.jpg

 

 

 

 logo_wybrane.png

 

 

Instagram

ppx

 

budzik

 

gazeta

 

 

mojfyrtel logo png

 mojeWronkiWersjaPlakatowa 2

 

 

Chcesz nas zaprosić na mecz swojej drużyny?

A może chciałbyś do nas dołączyć?

W tych i w każdych innych sprawach pasujących do tematyki strony piszcie śmiało na:

peryferiafutbolu@gmail.com